50 Cent több lábon áll: a rapper – amellett, hogy egy lemezkiadó cég és egy ruhavállalat tulajdonosa – most azon töri a fejét, hogy filmproducer lesz.
A sztárnak – aki új tervét a Sundance Filmfesztiválon jelentette be - olyannyira komolyak a szándékai, hogy Cheetah Vision néven filmstúdiót alapított, és már nyolc forgatókönyvet meg is vásárolt.
Az első film, amelynek a rapper lesz a producere, a The Dance című alkotás, melyben Nicolas Cage mellett ő az egyik főszereplő.
A fiatal tehetség azt is hozzátette, hogy új tervét a gazdasági válság nem különösen ingatta meg.
„Nem hiszem, hogy ez az egész válság jobban befolyásolna engem, mint a többi embert. Nem nagyon izgatom magam az anyagi helyzetem miatt.”
Nem is csoda, hiszen 50 Cent a Forbes magazin által összeállított 100 leggazdagabb híresség listáján a 26. helyen végzett, 2007 júniusa és 2008 júniusa között összesen 150 milliós vagyonra tett szert.
50 Cent rendezőként idén debütál - új albuma mellé a rajongók ingyen megkapják a Before I Self Destruct című filmet. Az alkotás a zenész gondokkal teli fiatalkorát meséli el.
Az újdonsült filmproducer színészként már korábban bemutatkozott. Év végén Val Kilmer és Sharon Stone oldalán a Streets of Blood című filmben láthatjuk, valamint Mickey Rourke mellett szerepel még a 13 címet viselő alkotásban is. |