Ma 28°C    Holnap 27°C   
 
Hirdetés
Főnix
Rádió MAX
Hírkereső
Index-Kelet
Kölcsey Központ
 

Tömegbaleset a 4-esen Karcagnál
Feltöltve: 2011-01-21 16:59
Ketten meghaltak, többen megsérültek, amikor egy teherautó, egy kisteherautó és több személygépkocsi ütközött délután a 4-es főúton Karcag és Kisújszállás között - közölte a megyei katasztrófavédelem.     

Az első információk szerint hat - feltehetően várakozó - autóba rohant bele egy tehergépkocsi Kisújszállás külterületén - közölte Szabó Zita, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivő.

Az Országos Mentőszolgálat ügyeletese arról tájékoztatott, hogy két mentőhelikopter és hét mentőautó indult a helyszínre.

A baleset a 4-es főút 152-es kilométerénél történt. Az érintett útszakaszon teljes útzár van érvényben.

Ossza meg ezt a hírt ismerőseivel:
mégtöbb hír  >> maxfm.hu/eszaon.hu
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ                           Részletes szabályzatunkat itt olvashatja.
Cím:       Név:  
Írja be számokkal: harminchárom 
 
 
A Nagyerdőben is csobbanhatunk
A létesítmény egyelőre csak részleges üzemmódban fogadja a látogatóit, amely azt jelenti, hogy az 50 m-es versenymedence, valamint az I. és II. számú gyógymedencék állnak a fürdőzők rendelkezésére.    
Friss hírek
Hirdetés
Sakk
The Debrecen Sun
Bulverotika
Társkereső
Magazin
  Egészség
 
 
• Kétezer HIV-fertőzött Magyarországon
• Tévénézés és rágcsa
Életmód
• Jó alvás - tiszta fejjel
• A házasság megöli a sportot
Hajdú-Bihar megye Berettyóújfalu Kaba Nyíregyháza
Jász-Nagykun-Szolnok megye Debrecen Kisvárda Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Hajdúszoboszló Mátészalka Záhony
 
Magyar Honlap Linkek Copyright © ONLINE RÉGIÓ Impresszum Elérhetõségünk:info@eszaon.hu