Ma 28°C    Holnap 27°C   
 
Hirdetés
Főnix
Rádió MAX
Hírkereső
Index-Kelet
Kölcsey Központ
 

Bezáratják a szolnoki csarnokot!?
Feltöltve: 2008-11-22 05:30
Módosítva: 2008-11-22 05:34
Szolnok - Nem szabad elvenni a többi nézőtől a szórakozás lehetőségét!     
A honi szövetség versenyigazgatója szerint nem óvási ok az, hogy a hazai nézők randalírozása miatt a játékvezetők nem szakították félbe kedden a Szolnok-Atomerőmű férfi bajnoki összecsapást. Rózsás Gábor ugyanakkor azt mondja, sürgős megoldás kell a problémákra.

A szolnokiak 73-70-es sikerével zárult meccs első félidejében, tízpontos vendégvezetésnél a magukról megfeledkezett drukkerek betörték a vendégcsapat kispadját a lelátótól elválasztó plexit, pénztárszalagot, műanyag rudat, pénzérméket dobtak a rivális játékosai felé, illetve leköpködték a paksiakat.


A játékot megállították a bírók, majd néhány perc után folytatódott a mérkőzés. - A szövetség többféle szankcióval élhet - pénzbírság kiszabása, pályaválasztói jog felcserélése, vagy akár pályabezárás elrendelése -, igaz, a korábbi elnökség máig élő iránymutatása leszögezi, hogy utóbbi csak a legvégső megoldás lehet, mert nem szabad elvenni a többi nézőtől a szórakozás lehetőségét - mondta a versenyigazgató a Borsnak.
Ossza meg ezt a hírt ismerőseivel:
mégtöbb hír  >> borsonline.hu
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ                           Részletes szabályzatunkat itt olvashatja.
Cím:       Név:  
Írja be számokkal: háromszázhatvannyolc 
 
 
A Nagyerdőben is csobbanhatunk
A létesítmény egyelőre csak részleges üzemmódban fogadja a látogatóit, amely azt jelenti, hogy az 50 m-es versenymedence, valamint az I. és II. számú gyógymedencék állnak a fürdőzők rendelkezésére.    
Friss hírek
Hirdetés
Sakk
The Debrecen Sun
Bulverotika
Társkereső
Magazin
  Egészség
 
 
• Kétezer HIV-fertőzött Magyarországon
• Tévénézés és rágcsa
Életmód
• Jó alvás - tiszta fejjel
• A házasság megöli a sportot
Hajdú-Bihar megye Berettyóújfalu Kaba Nyíregyháza
Jász-Nagykun-Szolnok megye Debrecen Kisvárda Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Hajdúszoboszló Mátészalka Záhony
 
Magyar Honlap Linkek Copyright © ONLINE RÉGIÓ Impresszum Elérhetõségünk:info@eszaon.hu