Ma 28°C    Holnap 27°C   
 
Hirdetés
Főnix
Rádió MAX
Hírkereső
Index-Kelet
Kölcsey Központ
 

Nem ússzuk meg hitel nélkül
Feltöltve: 2009-03-10 10:23
Módosítva: 2009-03-10 10:24
Az MDF helyi szervezete szerint Debrecen hitelfelvételre kényszerülhet 2009-ben, ugyanis kétséges, hogy az eltervezett bevételek teljesülnek.    

Bár Debrecen 2009-es költségvetése önmagában "kerek", viszont a jelenlegi helyzetben az MDF úgy látja, hogy a bevételi rész túl optimistán van tervezve -mondta Radnai Ferenc, a pénzügyi bizottság tagja. Szerinte egyrészt a helyi adóknál lehetnek elmaradások, másrészt pedig az ingatlan értékesítések során kétséges, hogy a jelenlegi helyzetben sikerül-e arra a 6 milliárd forintos bevételre szert tenni, amit eltervezett a város. Mindezek mellett az ingatlankereslet is visszaesett, így az MDF szerint hitelfelvétel nélkül nem tudja megúszni a város ezt az évet -tette hozzá.

Az MDF-es politikus emlékeztetett rá, hogy Debrecen hitele, a tagvállalatok figyelembevételével a jelenlegi árfolyamszinten kereken 30 milliárd forint, ami további kötelezettségvállalásokkal egészül ki, ami a város részéről több, mint 4 milliárd forint, míg a Holdingnál a busztender miatt 32 ezer euró.

Ossza meg ezt a hírt ismerőseivel:
mégtöbb hír  >> Szőllősi Roland
HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ                           Részletes szabályzatunkat itt olvashatja.
Cím:       Név:  
Írja be számokkal: kilencvenegy 
 
 
A Nagyerdőben is csobbanhatunk
A létesítmény egyelőre csak részleges üzemmódban fogadja a látogatóit, amely azt jelenti, hogy az 50 m-es versenymedence, valamint az I. és II. számú gyógymedencék állnak a fürdőzők rendelkezésére.    
Friss hírek
Hirdetés
Sakk
The Debrecen Sun
Bulverotika
Társkereső
Magazin
  Egészség
 
 
• Kétezer HIV-fertőzött Magyarországon
• Tévénézés és rágcsa
Életmód
• Jó alvás - tiszta fejjel
• A házasság megöli a sportot
Hajdú-Bihar megye Berettyóújfalu Kaba Nyíregyháza
Jász-Nagykun-Szolnok megye Debrecen Kisvárda Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Hajdúszoboszló Mátészalka Záhony
 
Magyar Honlap Linkek Copyright © ONLINE RÉGIÓ Impresszum Elérhetõségünk:info@eszaon.hu